• Новак
Пар на крадци на мажите за боксери за боксери, 1-пакет, големини S-3XL

Пар на крадци на мажите за боксери за боксери, 1-пакет, големини S-3XL

DEN 399.68
Пристапност
Во достапна форма

Superfit Boxer Browns од пар крадци комбинираат лесна ткаенина за истегнување на мрежи со инженерско вклопување за незаменлива удобност. Овие брифи за боксери се одликуваат со вклопување во престој, лет со лесен пристап, мазни рамни шевови и лента за половината без ролна. Деновите без одвраќање, лесни денови се конечно тука-сега вашите основи со врвен фигура се ажурираат со леснотија. Материјал : 85% полиамид/15% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : низок профил, нуди целосна покриеност. Затворање : стил на влечење; Еластична половината без ролна за дополнителна удобност. Карактеристики : мазни, рамни шевови; Лесен пристап за летање; Дизајн на останување. Машки боксерски боксери од пар крадци.

Главните карактеристики

Избор на клиент