• Новак
Ниуер Дами Дуксер Череп Печатење Дуксери Со Целосен Патент Дуксери Атлетски Дуксер Со Долг Ракав Сино XL

Ниуер Дами Дуксер Череп Печатење Дуксери Со Целосен Патент Дуксери Атлетски Дуксер Со Долг Ракав Сино XL

DEN 607.84
Пристапност
Во достапна форма

Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Женски Патент Дуксер, Обични Врвови За Ноќта на Вештерките, Туники Со Долги Ракави Кардигански Дуксери со Џеб. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. Женските Дуксери Изработени од Еластична и Мека Лесна Ткаенина, Е Удобна Качулка Прави Да се Чувствувате Добро за Кожата.

Главните карактеристики

Избор на клиент