• Новак
Сопствена Плоштад Со Завртки За Маса За Облекување Шкаф Библиотека Фиока Повлечете Ја Рачката На Кабинетот Копчињата На Вратите Симпатична Цртан Филм Диносауруси

Сопствена Плоштад Со Завртки За Маса За Облекување Шкаф Библиотека Фиока Повлечете Ја Рачката На Кабинетот Копчињата На Вратите

DEN 211.04
Пристапност
Во достапна форма

Спецификација на производот : Копчиња Материјал : СТОМАЧНИ МУСКУЛИ И Кристално Стакло Материјал За Завртки : 304 Нерѓосувачки челик Кристално Стакло Големина : 3,4€3,4 СМ / 1, 35x1, 35knob Висина : 25mm (0,98 инчи)Чекори За Инсталација : Пронајдете ја позицијата каде што сакате да ја инсталирате на таблата и дупчете дупка.Потоа поминете низ завртката од задниот дел на конецот на таблата, цврсто до копчето.Прилагодено Направено : Ако имате шема што ви се допаѓа, можете да контактирате со нас за да ја прилагодите бесплатно за вас.Ве молиме Запомнете : Потврдете ја големината на завртките пред да ја купите и измерете ја дебелината на кабинетот што треба да се инсталира.Пакетот вклучува : 3 Х рачка на копчето на фиоката6 X ЗАВРТКА ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : Копчињата се направени од кристално стакло и СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, ги прави копчињата на фиоките да изгледаат повисоко. ДИЗАЈН : Печатено со прилагодени обрасци, копчето свети во мракот, покажувајќи два различни стилови дење и ноќе. РАЗНОВРСНА УПОТРЕБА : ноќните Прозрачни рачки за влечење можат да ви дадат јасни насоки во мракот, што го олеснува брзото наоѓање кабинети, комоди, фиоки за гардероба и многу повеќе. Безбеден и удобен, широко ги задоволува вашите потреби.

Главните карактеристики

Избор на клиент