• Новак
На Компатибилни 12v 3a AC Адаптер Замена За Бостон Акустика БА BA7500G Дигитални Компјутерски Звучници

На Компатибилни 12v 3a AC Адаптер Замена За Бостон Акустика БА BA7500G Дигитални Компјутерски Звучници

DEN 182.08
Пристапност
Во достапна форма

FITE На Компатибилни 12v 3a AC Адаптер Замена За Бостон Акустика BA7500 BA7500 G Дигитални Компјутерски Звучници Овој адаптер ОД FITE ON е одобрен за Продажба во Лабораториите На Преземачите на Сад и Канада (UL) И Ги Доби сертификатите. Со заштита од краток спој, заштита од прекумерна струја, заштита од прекумерен напон, заштита од преоптоварување, заштита од температура.☛AC Адаптер Спецификации : * Влезен Напон : 100-240, 50-60 Hz*Dc Должина На Линијата : 5ft/1,5 m*Приклучок : Со Барел Круг Tipwaranty : 30 Дена Гаранција За Враќање На Парите / 60 Дена Бесплатна Размена Со Платена Етикета За Враќање / 504 Дена Во Секое Време Безгрижна Гаранција! Ве молиме контактирајте не со било какви прашања или проблеми-ние сме тука да ви помогнеме! 1.ДОЛЖИНА НА КАБЕЛОТ : 5 СТАПКИ/1,5 М.2.ИЗДРЖЛИВОСТ : овој адаптер е цврсто дизајниран, жиците нема лесно да се извлечат или да се распаднат кога е вклучен или за време на испораката!. 3.УЛ НАВЕДЕНИ & БЕЗ РИЗИК : изграден е во безбедносна заштита, нема да предизвика пожар ,дувајте коло или премногу жешко за да го допрете кога го користите долго време дома. 4.ВИСОКА ЕФИКАСНОСТ : Полнењето на вашиот уред поефикасно од нормалното, нема да испушта никаков физички шум!. 5.РАБОТА СО : 12v 3a AC Адаптер Замена За Бостон Акустика BA7500 BA7500 G Дигитални Компјутерски Звучници.

Главните карактеристики

Избор на клиент