• Новак
Madden NYC Little & Big Girls Gladiator Sandal, големини 13-5

Madden NYC Little & Big Girls Gladiator Sandal, големини 13-5

DEN 0.33
Пристапност
Во достапна форма

Уживајте во топлото време во овие класични сандали со гладијатор. Дизајнирано со бујната средна и инспирирана од Huarache, горниот дел, ве одржува право на трендот и брзо ќе стане омилен. Овој стил се фокусира и на удобноста и на модата. Девојки Сандал. Девојки моден сандал. Девојки чевли со рамна форма. Девојки удобни чевли. Затворање на тока. детали за ремени. Гума ѓон.

Главните карактеристики

Избор на клиент