• Новак
Без граници на двојниот поштенски врв на јуниорите

Без граници на двојниот поштенски врв на јуниорите

DEN 296.00
Пристапност
Во достапна форма

Конструиран во затегнат плетенка со ребра, двојниот поштенски врв на границите не е исто толку разноврсен колку што е удобно. Врв или парче слој, сет или посебен, опциите се бесконечни. Овој врвен долг ракав, кој има двојно преден патент и јака од точка, ќе изгледаше софистициран шик спарен со фармерки или панталони. За без напор, расположен поглед, не пропуштајте ги панталоните за појавување на пламенот - тие се совршена комбинација. Исклучиво на. Материјал : 65% полиестер/30% рајон/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 '' и носи големина S. одговара : поставена. Деколте : јака од точка. Затворање : Двонасочен поштенски фронт. Ракави : Долги ракави. Карактеристики : Плеска ткаенина со ребра. Ребрата плетен патент за јуниори од без граници.

Главните карактеристики

Избор на клиент