• Новак
Држач за Одвод на Чаша отпорен на прашина Со Рачка-Лесен Луксуз-Нелизгачко Дно-Држач За Кригла - Решетка За Сушење Чаши-Снабдување Со Кујна

Држач за Одвод на Чаша отпорен на прашина Со Рачка-Лесен Луксуз-Нелизгачко Дно-Држач За Кригла - Решетка За Сушење Чаши-Снабдување

DEN 223.84
Пристапност
Во достапна форма

Опис : овој држач за чаши има 6 држачи за чаши на кои можете да ги закачите чашите наопаку за да ви помогнат брзо да ја исцедите водата од исчистените чаши. И доаѓа со одвојлива одводна шахта што може да се пере за лесно да ја фати водата што истекува од чашите и да избегне мокрење на масата или плочата за готвење.Не само што дизајнот на нелизгачката подлога го зголемува триењето помеѓу чашите и држачот за чаши за да спречи нивно лизгање, туку и овој држач за чаши има рачка за носење за да може лесно да се поместат чашите и да се исчисти tray.It изработен е од пластичен материјал.Должината на овој производ е 28,5 см, ширината е 21,5 см, а висината е 20,5 см. Таа е погодна за маса или кујна за држење чаши, шишиња или други форми чаши.Име на ставка : Држач За Чаша За Одводматеријал : Пластика карактеристики : Со Рачка, Брзо Одводнување, Отпорен На Прашина, Детали За заштеда На Простор : Л : 28,5 см/11,22", В : 21,5 см/8,46", Ч : 20,5 см/8,07 " (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 х Држач За Чаши За Одвод овој држач за чаши има 6 држачи за чаши на кои можете да ги закачите чашите наопаку за да ви помогне брзо да ја исцедите водата од исчистените чаши. И доаѓа со одвојлива одводна шахта што може да се пере за лесно да ја фати водата што истекува од чашите и да избегне мокрење на масата или плочата за готвење. Не само што дизајнот на нелизгачката подлога го зголемува триењето помеѓу чашите и држачот за чаши за да спречи нивно лизгање, туку и овој држач за чаши има рачка за носење за полесно поместување на чашите и чистење на плехот. Изработен е од пластичен материјал. Должината на овој производ е 28,5 см, ширината е 21,5 см, а висината е 20,5 см. Таа е погодна за маса или кујна за држење чаши, шишиња или други форми чаши.

Главните карактеристики

Избор на клиент