• Новак
Орнаменти на елката за елки за жива мушка од Белхам, броење, сребро и розова

Орнаменти на елката за елки за жива мушка од Белхам, броење, сребро и розова

DEN 607.84
Пристапност
Во достапна форма

Орнаментите на елката за време на празниците за време на празниците се дизајнирани да го направат вашиот празник искра со радост. Овој сет за украси од шест броеви додава елегантен допир на вашата елка со украси од сребрен глобус, кои имаат розово монистра и кастрење за да висат сигурно на вашето дрво. Изработени од 100% стакло, овие деликатни украси сигурно ќе го воодушеват вашето семејство од година во година. Орнаменти на елката за време на празник за монистра стакло од елки е совршен сет за надополнување на вашиот украс за новогодишни елки и прави прекрасен и внимателен подарок за вашата омилена водителка или секој што сака да го негува својот Божиќен дух. Вклучува шест украси од сребрен глобус. Деликатно стакло направено со розови мониста и кастрење за да ги воодушеви вашето семејство и пријатели од година во година. Дизајните што привлекуваат очи се идеални за украсување за време на сезоната на празници. Додава елегантен допир на вашата елка. Засилен дизајн им овозможува на украсите на светот да висат од вашата елка со сигурност. Прави прекрасен и внимателен подарок за вашата омилена водителка. Совршен за секој што сака да го негува својот Божиќен дух. Сигурно да станете негуван сет на украси за одмор што ќе бидат пренесени на вашето семејство. Бои : Сребрена и розова. Материјали : 100% стакло. Модел # 28986 JC.

Главните карактеристики

Избор на клиент