• Новак
Кутии За Складирање Зачини Лавици За Зачини Транспарентни Конзерви За Зачини Кујнски Алатки

Кутии За Складирање Зачини Лавици За Зачини Транспарентни Конзерви За Зачини Кујнски Алатки

DEN 0.33
Пристапност
Во достапна форма

Куршум поени : 1. Лесна решетка за зачини, можете да ја преместите во секое време.2. Пс материјалот за ХРАНА не е само транспарентен, туку и апсолутно безбеден и нема да се скрши како стакло.3. 6 лименки се доволни за да ги задоволат сите ваши потреби, не само за зачини, туку и за сушено овошје, миризлив чај итн.4. Секој може да има независен прекинувач за да ја обезбеди свежината на зачините.5. Оваа решетка за зачини ја прави вашата кујна почиста.Описи : Материјал : PSSize : 35*8.5*8cmpackage вклучени : 6*Резервоари За Складирање 1. Висококвалитетни материјали : прекрасни трепкачки бои, особено на сонце, висококвалитетна рачно насликана обвивка, за одржување на издржливост и отпорност на ' рѓа. Декорацијата на домашната градина верно ќе стои на градината или цветниот кревет, ќе ве придружува низ дождливи, сончеви и ветровити денови. 2. Користете го овој симпатичен приврзок од рак за украсување на вашата градина. Ставете ги околу дворот за да создадете живописна атмосфера за пролетта. На задниот дел од приврзокот има триаголна кука, лесно можете да ја закачите. 3. Декорација на градината : Ставете ги овие слатки мали метални градинарски ракови околу вашата градина и ограда, или како подарок за време на сезоната на садење на домашни градинари со искуство во градинарството. Тие ќе бидат совршено надополнување на дворовите, градините, патеките или влезовите. 4. Шармантниот метален градинарски уметнички приврзок може да се користи како надворешна декорација на масата, или може да се фиксира на дрво, трем, ограда или странична маса. 5. Идеален подарок : На Денот на Вљубените, Денот на Мајката, Денот На Таткото, Денот на Трудот, Денот на Благодарноста, Божиќ, Роденден, Свадба, Домаќинство и други фестивали, за да испратите збир на извонредна уметност на оние кои сакаат градинарство и го красат Животот Вкус.

Главните карактеристики

Избор на клиент