• Новак
Симулација Кадифен Роза Избрани Бои Роза Долго Флексибилно Стебло За Декорација

Симулација Кадифен Роза Избрани Бои Роза Долго Флексибилно Стебло За Декорација

DEN 312.32
Пристапност
Во достапна форма

Симулација Кадифен Роза Избрани Бои Роза Долго Флексибилно Стебло За Декорација Подарок Роденденски Забави Подарок За Денот На Мајката карактеристики : 1.Поттикнете ги децата да го почувствуваат емоционалниот наплив на радост додека ви го подаваат својот омилен стилски цвет избран рачно.2.Овие шарени цветови имаат извртливи стебла што можат да се обликуваат според вашиот стил. Тоа го прави убава декоративни во дневните соби, клупи, спални, и така натаму.3.Овие кадифени фолери се внимателно зашиени на секој раб на ткаенината за да се избегнат дупки или строгост на пресврти. 4.To лесно манипулира со форми, тоа е рачно изработено со извртлива железна жица покриена со светло зелена крпа.5.Тоа изгледа прекрасно и карактеристично, што ќе биде привлечно за најмалите. Исто така добар подарок за Денот на Мајката, роденденот, забавата итн.Пакетот Вклучува : 1 х Кадифен Цвет Развијте го детскиот мозок, стимулирајте ја детската природа, негувајте ја детската љубопитност за идните работи и помогнете им на децата да растат посреќни. Тоа е ефикасна алатка за да им помогне на децата во разбирањето на светот,тоа е од голема корист за развојот на детските функции. Игра и Водич-Интимноста може да се изгради кога родителот и децата ја играат оваа играчка заедно,Нетоксични Материјали,Направени од Нетоксична Пластика за да се обезбеди безбедноста на детето.

Главните карактеристики

Избор на клиент