• Новак
Авто Транс Менувач Рачката Грмушка-Компатибилен Со-Форд Ф-Супер Должност 2008

Авто Транс Менувач Рачката Грмушка-Компатибилен Со-Форд Ф-Супер Должност 2008

DEN 895.84
Пристапност
Во достапна форма

Авто Транс Менувач Рачка Черупка - Компатибилен со 2006 - 2009 Форд Ф-250 Супер Duty Note : Амортизерот Собранието Материјал : Пластика Должина : 30.5 mm Package Содржина : 1 Damper Color : Orangefeares : - Директна замена - овој автоматски менувач смена рачката черупка одговара на вклопување и функција на фабриката дел на одредени години, прави и модели - Идеално решение - оваа черупка Е Сигурна Замена за Оригинален Дел Што Не Успеа Поради замор - издржлива конструкција - Овој Дел е Направен од Квалитетни Материјали за Да Се Обезбедат Сигурни Перформанси и Долг Работен Век - Доверлив Квалитет - Поддржан Од Тим Експерти за Производи во соединетите држави и повеќе од еден век Автомобилско Искуство Компатибилно Со или Одговара : - 2006 - 2009 форд ф-250 супер дежурни години : 2006 2007 2008 2009 преглед на производот опис За Да Се Обезбеди Соодветно Вклопување. 2006 2007 2008 2009. Авто Транс Менувач Рачката Грмушка.

Главните карактеристики

Избор на клиент