• Новак
Атлетски чевли на мажите во Авиа, Коор, Атлетски чевли

Атлетски чевли на мажите во Авиа, Коор, Атлетски чевли

DEN 279.84
Пристапност
Во достапна форма

Без разлика дали возите кон корпа, трчате работи или се дружите со пријателите, ќе бидете удобни во овие атлетски патики од Авиа. Горниот е изработен од убава комбинација на оригинална кожа од велур и решетката за дишење за модерен изглед, додека Enduropro Comfort Lite Footed помага да се намали замор додека сте на такса. Традиционалното затворање на чипка обезбедува вклопување, а единствениот е не-обележување, така што нема да ги намали мазните површини. Овие атлетски чевли се достапни во разноврсна морнарица во морнарицата и работат добро и во активни и во секојдневни ситуации. 51% велур кожа горниот. 50% Ева надворешна плоча. 50% гумена надворешна плоча. 49% полиестер. Избришете чисто со крпа.

Главните карактеристики

Избор на клиент