• Новак
Часовна удобност Шеила жени широка ширина удобност со отворени пети сандали бело 5

Часовна удобност Шеила жени широка ширина удобност со отворени пети сандали бело 5

DEN 1.00
Пристапност
Во достапна форма

24-часовна удобност Шеила широка ширина на сандали со отворено пети со прилагодлива тока за совршено прилагодено вклопување во секоја прилика. Оваа дама 1 "Сандал со ниски потпетици е изработена од трајни, лесни TPR/гумени материјали од надворешната страна за максимален зафат на површината за да ве одржуваат удобно цел ден. Fazpaz. Com. Пријавувањето е брзо и бесплатно, плус добијте инстант кредит за подароци од 20 американски долари, бесплатна испорака и размена, 365 дена лесни приноси и приоритетна испорака на сите производи. Fairfield NJу ерси, го започна своето производство и големопродажба во 1977 година и оттогаш продолжи да снабдува квалитетни обувки по конкурентни цени на потрошувачите лоцирани низ целиот свет. Специјализирани за чевли со широка ширина, нашата разновидност на брендови за трговски марки (24 часовна удобност, фази, фази и Цветни) станаа широко признати за квалитет, мода, удобност и достапност. Широка ширина (W) од Фазпаз. Кожа. Гума.

Главните карактеристики

Избор на клиент