• Новак
Циркус од Сем Еделман Кејлор платформа чевли

Циркус од Сем Еделман Кејлор платформа чевли

DEN 1.67
Пристапност
Во достапна форма

Трендовски и инспириран од пистата, нашата Сандал Кејлор платформа е удобен, но елегантен избор од ден на ноќ. Ние го сакаме овој чевел со сè, од фустан до фармерки и кожна јакна. Тоа е супер разноврсно! Сандал платформа. Затворање на тока. Мека постава со удобна нога. Висина на пета : 4,50 во.

Главните карактеристики

Избор на клиент