• Новак
Лесни улични сандали на фантазија

Лесни улични сандали на фантазија

DEN 271.84
Пристапност
Во достапна форма

Одликувајќи се со зачудувачки детали за детали за вампирот, Фантазија по лесна улица нуди стил и удобност за вашата летна гардероба. Отворањето на пети Peek-A-Boo е ласкаво и женско. Затегната лента за шлаканица овозможува прилагодено вклопување. 1,25 инчи потпетица. Peирка пети. Затворање на тока. Подготвено стапало.

Главните карактеристики

Избор на клиент