• Новак
Камп за обука на Венум 2. маица

Камп за обука на Венум 2. маица

DEN 3.33
Пристапност
Во достапна форма

Проверете ја верзијата 2.0 од маицата за обука на Венум, прикажана во камповите за обука на Венум! Благодарение на неговото намалување, маичката за мажи VTC 2.0 ви дава лесна, удобна вклопување со максимална слобода на движење. Идеално за борба против спортот од сите видови : Муај Тајланд, ММА, бокс и вкрстување, оваа маица има сува технологија за технологија за да ве одржи кул за време на интензивни сесии за обука. Маицата VTC 2 се одликува со екранот на Venum Logos отпечатен на предната, задната и ракавите. Сува технологија за технологија (ултра дише) . Тркалезен врат, вградена исечена маица . лого на Венум . автентична печатена графика на екранот . Препорачана температура за перење 30 °.

Главните карактеристики

Избор на клиент