• Новак
Bhip Girls Fau кожа мото јакна, големини 7-16

Bhip Girls Fau кожа мото јакна, големини 7-16

DEN 2.33
Пристапност
Во достапна форма

Оваа симпатична кожна мото -јакна на девојчињата од БИПС од БИПИ ќе ја задржи да се чувствува исклучително симпатична и изгледа исклучително кул. Јакна за девојчиња од БИП. Достапно во црна и руменило. Избришете чиста со сапун и влажна крпа.

Главните карактеристики

Избор на клиент