• Новак
Wедстистон пијалок за пиење, сет, универзитет во Индијана

Wедстистон пијалок за пиење, сет, универзитет во Индијана

DEN 1.00
Пристапност
Во достапна форма

Крајбрежните на пијалоци жедни се убави, функционални акценти на домашни украси кои носат природен елемент во домот. Секој сет од четири крајбрежни страни е направен од вистински, цврст песочник. Додадена е поддршка од плута за да се обезбеди површина што не се лизга и дополнително да се заштити таблетите. Убавите дизајни на пермејски уметности се од лиценцирано печатење за да обезбедат квалитетен квалитет и уметнички дизајн. Овие крајбрежни страни ќе ги заштитат сите видови на површини и ќе се заштитат од истурање. Дијаметар на прицврстување 4 инчи, погоден за сите очила, чаши или чаши. Лесно за чистење, само исплакнете со вода! Овие уникатни крајбрежни страни можат да бидат дадени како роденден, празник, Божиќ, подароци за Денот на вinesубените на мажи, жени и пријатели. Автентични керамички пијалоци на жеденстон Керамички пијалоци убави пермејски уметнички дизајни, никогаш не згаснуваат! Поддршката на плута за понатамошно помагање во заштитата на мебелот спречи лизгање од сите површини со трајни крајбрежни места за поддршка на плута, мерка 4 "сет со дијаметар од 4" за споделување и употреба.

Главните карактеристики

Избор на клиент