• Новак
Лукави комплети за готвење М & М комплет за колачиња за одмор

Лукави комплети за готвење М & М комплет за колачиња за одмор

DEN 3.33
Пристапност
Во достапна форма

Вклучете ја празничната музика, зграпчете го садот за мешање и да печеме со лукави комплети за готвење М & М комплет за колачиња за одмор! Овие колачиња за новогодишни елки се лесни за правење и додавање дополнителен празничен допир на вашите празнични прослави. Комплетот за лукави комплети за готвење М & М комплет за одмор вклучува мешавина од колачиња со шеќер, мини бонбони од М & М, бело пенкало за шлаг и секач за колачиња за елка. Лукави комплети за готвење М & М Холидеј Дрво Комплет за колачиња вклучува : мешавина од колачиња со шеќер, мини бонбони од М & М, бело пенкало за шлаг и секач за колачиња за елки. Прави 10 колачиња со шеќер. Забава за целото семејство!. Вклучени се лесни упатства. Содржи пченица.

Главните карактеристики

Избор на клиент