• Новак
Jewelersclub Peridot Ring Rigntone Jewelry - 0. Carat Peridot два тона Стерлинг сребрен прстен накит - Gemstone Rings со хипоалергичен два тона Стерлинг сребрена лента

Jewelersclub Peridot Ring Rigntone Jewelry - 0. Carat Peridot два тона Стерлинг сребрен прстен накит - Gemstone Rings со хипоалергичен

DEN 2.33
Пристапност
Во достапна форма

- 0,50 кластери на камера перидоти. За разлика од ефтино изработените прстени со скапоцени камења за жени кои излегуваат лажни, со досадни, рамни камења со рамнини, прстенот за перидот на Jewelers Club Peridot има оригинален камен од 0,50 карат перидот . додека другите прстени од скапоцен камен се ефтини и се наведнуваат и лесно се кршат, нашиот перидотен камен прстен е квалитетен изработен до последен.

Главните карактеристики

Избор на клиент