• Новак
Божиќни Украси ,Светла ЗА Украсување ПРЕДВОДЕНИ Од Божиќ Внатрешна Забава На Отворено Декорација На Новогодишна Елка

Божиќни Украси ,Светла ЗА Украсување ПРЕДВОДЕНИ Од Божиќ Внатрешна Забава На Отворено Декорација На Новогодишна Елка

DEN 1109.44
Пристапност
Во достапна форма

Божиќ ПРЕДВОДЕНА Декорација Светла . Внатрешна Надворешна Декорација На Новогодишна Елка.  . Производ продажба поени : . 100% бренд . нов и квалитетен. Добро . изработка и елегантен дизајн. Украсете . вашиот дом со beautyетика и уметничка убавина. Божиќ . светлата за декорација може да се залепат на прозорецот или да се закачат каде и да се . обесени, многу убави. Специјализира . во прекрасно детални Божиќни орнаменти и празничен сезонски декор . дизајниран исклучиво имајќи ги предвид вашите потреби. Стилски . Божиќните висечки орнаменти го прават совршен подарок за семејството и пријателите. Погоден . За божиќна декорација, декорација на домот. Материјал : ЛЕР . печатење во боја на светилка од бакарна жица + ПП + пвц. 3 ааа батерија . напојување (не е вклучено). Светилка монистра моќ : . 0.06 В.Пакет Вклучени : . 1Х ЛЕР . моделирање светлина.   (Премиум услуга) : 24 часа онлајн брз одговор. Слободно контактирајте ме ако имате какви било прашања, стандардна испорака : 7-12 дена, брза испорака 3-5 дена( повисока цена), ви благодариме што дојдовте, имајте убав ден! среќен шопинг. божиќни божиќни украси божиќен декор божиќни украси расчистување новогодишни украси новогодишна елка божиќни светла божиќни украси божиќни украси во затворен простор божиќни подароци божиќни светла на отворено божиќни украси на отворено. навидад декорации де навидад декорација де навидад декорации де навидад де арбол де навидад декорации арбол де навидад регало де навидад лусес де навидад декорации де навидад внатрешни работи регалос де навидад лусес де навидад ал аире либре ал аире либре декорации де навидад.

Главните карактеристики

Избор на клиент