• Новак
Фишер-Магија На Дизни Пух И Тигер Пријатели Од Мали Луѓе

Фишер-Магија На Дизни Пух И Тигер Пријатели Од Мали Луѓе

DEN 367.84
Пристапност
Во достапна форма

Двајца од најомилените ликови На Дизни сега се со големина совршено за рацете на вашето дете! Пу И Тигер По Малку луѓе се тука да играат-доведете ги кај Сите Мали Луѓе Игралиште за да ја додадете Магијата На Дизни! Магијата На Дизни Пух И Тигар Пријатели Од Мали Луѓе : Возраст : 1 1/2y+. Донесете Ги Пу и Тигер На Магијата На Денот На Дизни Во Дизни Од Страна На Малите Луѓе Плејсет за да помогнете во додавањето на искуството На Дизни! (Продадени одделно и предмет на достапност).

Главните карактеристики

Избор на клиент