• Новак
Резервоарот Блузи Мажи Круг Вратот Без Ракави Зајдисонце Печати Хавајски Плажа Повик Лабава Спортски Мажи

Резервоарот Блузи Мажи Круг Вратот Без Ракави Зајдисонце Печати Хавајски Плажа Повик Лабава Спортски Мажи

DEN 1.67
Пристапност
Во достапна форма

Резервоарот Блузи Мажи Круг Вратот Без Ракави Зајдисонце Печати Хавајски Плажа Повик Лабава Спортски Мажи Големина : С Биста : 88см/34.65" Должина : 61см/24.02" Големина : М Биста : 92см/36.22" Должина : 63см/24.80" Големина : Л Биста : 96см/37.80" Должина : 65см/25.59" Големина : XL Биста : 100см/39.37" Должина : 67см/26.38" Големина : Ххл Биста : 104см/40.94" Должина : 69см/27.17" Големина : Хххл биста : 108см/42.52" должина : 71см/27.95" Големина : ххххл биста : 112см/44.09" должина : 73см/28.74" големина : Xxxxxl Биста : 116cm/45.67" Должина : 75cm/29.53" овој машки елек има лесен материјал што дише и нема да ја истроши Вашата Кожа и нема да се чувствувате затнат, гломазен дури и во лето; овој елек може да се носи со вашата капа, Панталони, Чевли и е добар придружник за вашата гардероба. Дојдете и изберете го вашиот омилен елек! Повод : овој машки елек е погоден за дома, работа, патување, спорт, училиште и други прилики и е подарок за себе, вашето момче, неа, сопругот и синот. Стил : овој машки елек има уникатен крој и стил на дизајн што ќе ја надополни вашата тешка слика за момчето. Материјали : овој машки елек е изработен од лесни, дише и удобни безбедносни материјали кои нема да направат да се чувствувате затнат и гломазен. Перење : се препорачува рачно миење во ладна вода или користење кеса за перење за нежно перење во машина и избегнување на белило. Ве молиме љубезно проверете Ја Нашата Табела Со Големини во описот на производот пред купувањето. Благодарам. Поради различни монитори и осветлување, бојата на вистинските може да биде малку поинаква со горенаведените слики. Ве молиме погледнете го вистинскиот добиен производ.

Главните карактеристики

Избор на клиент