• Новак
Durago BP1608C подлога за сопирачка на дискот

Durago BP1608C подлога за сопирачка на дискот

DEN 2.00
Пристапност
Во достапна форма

Дураго има богата историја во производството на автомобилски производи за автомобили. Компанијата е основана пред повеќе од 45 години и со текот на годините разви разновидна понуда на производи. Дураго нуди сеопфатна програма за триење на сопирачките за секој буџет и потрошувач. Секојдневната безбедност и сигурноста на возењето беа од најголемо значење во развивањето на нашата програма за подлога на сопирачките. Влошките на сопирачките во Дураго обезбедуваат супериорна контрола на возилото, удобност на возачот и безбедност во текот на широк спектар на услови за возење - максимизирајќи ја довербата на возачот. Ние нудиме уникатни материјали за триење кои се дизајнирани за вклопување и функција во широк спектар на возила. Сите формули се независно тестирани за протоколи за абење и бучава. Ние ги произведуваме нашите влошки за сопирачките користејќи ги најновите технологии во „Состојбата на уметноста ISO/TS 16949 овластени објекти. Durago BP1608 C подлога за сопирачка на дискот.

Главните карактеристики

Избор на клиент