• Новак
Се прашувам нација по поштенско руно худи

Се прашувам нација по поштенско руно худи

DEN 319.68
Пристапност
Во достапна форма

Чувајте ја вашата мала принцеза пријатна и стилска во оваа поштеда од руно худи од Wonder Nation. Направено од мека ткаенина од мешавина од памук, оваа худи ќе ја задржи удобна без разлика дали ужива во ден на забавни активности или се разгледува наоколу. Ребрежните полите и манжетните даваат прилагодено вклопување во кое ќе се чувствува како дома, додека страничните џебови помагаат да ги задржи омилените додатоци безбедни кога е во движење. Децата заслужуваат облека што е забавно да се носи, направена да трае и да го слави своето немилосрдно чувство за чудо. Затоа Wonder Nation нуди опции без напор на облека и трајни, симпатични стилови за деца во движење. Зип-ап-руно худи (мали девојчиња, големи девојки и плус) : 60% памук, 40% полиестер. Печатење на фолија. Девојки худи. Ребрести полите и манжетни. Целосен поштенски фронт. Странични џебови. Достапно во разновидни стилови. Вклучете се внатре, машината измијте ладно со слични бои, користете само белило што не е хлор кога е потребно, суво суво ниско, ладно железо доколку е потребно, не печатете на печатење.

Главните карактеристики

Избор на клиент