• Новак
Шатор Церада Клипови Церади Ветроупорни Стеги Заклучување Зафат Тенди Капак Сврзувачки Елементи Тешки Пластични Клип Држач Додаток Тип 3

Шатор Церада Клипови Церади Ветроупорни Стеги Заклучување Зафат Тенди Капак Сврзувачки Елементи Тешки Пластични Клип Држач Додаток

DEN 2.67
Пристапност
Во достапна форма

Answer : ___________________________ Note : Тип 1 : 10 Парчиња Клип+4 Парчиња Правец на Јаже (3мм)+1 Парче Bag Type 2 : 10 Парчиња Менгеме+10 Парчиња D Тока (Пластика)+10 Парчиња гума за џвакање Јаже (Црна И Бела)Тип 3 : 10 Парчиња Менгеме+10 Парчиња D Тока (Пластика)+10 Парчиња гума за џвакање Јаже (Црна)Тип 4 : 10 Парчиња Менгеме+10 Парчиња D Тока (Алуминиум)+10 Парчиња гума за џвакање Јаже (Сите Црна)Тип 5 : 10 Парчиња Клип+10 Парчиња D Тока (Алуминиум)+10 Парчиња гума за џвакање Јаже (Црна И Бела)Тип 6 : 10 Парчиња Менгеме+10 Парчиња гума за џвакање Јаже (Црна И Бела)Тип 7 : 10 Парчиња Клип+10 Парчиња гума за џвакање Јаже (Сите Црна)Тип 8 : 12 Парчиња Шатор Clip Type 9 : 10 Парчиња Шатор Clip Package Вклучува : Тип 1 : 10 Парчиња Клип+4 Парчиња Правец на Јаже (3мм)+1 Парче Bag Type 2 : 10 Парчиња Менгеме+10 Парчиња D Тока (Пластика)+10 Парчиња Гума За Џвакање Јаже (Црна И Бела)Тип 3 : 10 Парчиња Менгеме+10 Парчиња D Тока (Пластика)+10 Парчиња Гума За Џвакање Јаже (Црна)Тип 4 : 10 Парчиња Менгеме+10 Парчиња D Тока (Алуминиум)+10 Парчиња Гума За Џвакање Јаже (Сите Црна)Тип 5 : 10 Парчиња Клип+10 Парчиња D Тока (Алуминиум)+10 Парчиња Гума За Џвакање Јаже (Црна И Бела)Тип 6 : 10 Парчиња Менгеме+10 Парчиња Гума За Џвакање Јаже (Црна И Бела)Тип 7 : 10 Парчиња Клип+10 Парчиња гума за џвакање Јаже (Сите Црна)Тип 8 : 12 Парчиња Шатор Clip Type 9 : 10 Парчиња Шатор Клип Специјален дизајн : На тела е во облик на крокодил устата и опрема за да се обезбеди безбедна конекција со завесата. Од другата страна има дупка што може да се поврзе со метално јаже (кога јажето е премногу густо, може да се поврзе со кука за заклучување).Спецификација : Материјал : јаглеродни влакна : како што е прикажано. Материјал : водоотпорната крпа е изработена од материјал од јаглеродни влакна со висока јачина, кој е издржлив, лесен и лесен за носење.

Главните карактеристики

Избор на клиент