• Новак
Фесфесфес Худи Капут За Жени Дами Печатење Јакна Со Кружен Врат Палто Со Долги Ракави Предмети За Продажба На Надворешна Облека

Фесфесфес Худи Капут За Жени Дами Печатење Јакна Со Кружен Врат Палто Со Долги Ракави Предмети За Продажба На Надворешна Облека

DEN 2.33
Пристапност
Во достапна форма

Женски Дами Печатење Круг Вратот Јакна Долг Ракав Палто Надворешна Облека. Карактеристики : . Карактеристики : Секојдневен Стил,Моден Дизајн,Кардиган, Долг Ракав. Ткаенина : Тоа е Мек Капут, Удобна и пријателска за кожата ткаенина. Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни. Повод : Одлично За секојдневно носење во затворени или надворешни врати, Датум,Одмор,Плажа,Вокација, Дружење, ви дава мода и среќа. Се Што Сакаме Е Да Ви донесеме Поинаква Мода. Ве Прави Мода И Уникатен Секој Ден. Информации за производот : . Сезона : Зима. Пол : Жени. Повод : Повик. Материјал : Полиестер. Стил : Секојдневен. Одговара : Одговара на големината. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што добивате : 1xwomenени Големина На Палтото : S Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 105см/41.34 "Ракав : 52.5 см/20.67 "Должина : 62см/24.41". Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 110см/43.31 "Ракав : 53см/20.87" Должина : 63.5 см/25.00". Големина : Л Големина. : Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 117см/46.06 "Ракав : 53.5 см/21.06 "Должина : 65см/25.59". Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 124см/48.82 "Ракав : 54см/21.26" Должина : 66.5 см/26.18". џемпери за жени плус големина дуксер за жени дуксери со патент за девојки кошули со долги ракави за жени плус големина џемпери со пуловер плетени џемпери со пуловер за жени џемпери со долги ракави за жени дуксери со пуловер џемпери во боја на џемпер за жени моден дуксер за жени плус дуксери со долги ракави за жени под пилинг дуксери за жени пуловер 1/4 пуловер со патент женски џемпер фустан за жени дуксер дуксери за мажи црна кошула со долги ракави жени.

Главните карактеристики

Избор на клиент