• Новак
Земајќи Модни Женски Панталони V-Половината Изложени Вкрстени Ремени Цврсти Разгорени Обични Панталони Панталони За Жени

Земајќи Модни Женски Панталони V-Половината Изложени Вкрстени Ремени Цврсти Разгорени Обични Панталони Панталони За Жени

DEN 0.33
Пристапност
Во достапна форма

Наша цел е да ви помогнеме да станете мода. Ако имате какви било прашања или имате какви било проблеми со ставка или нарачка, ве молиме контактирајте не и со задоволство ќе ви помогнеме. Тип На Шема Стил На Цврста Боја : Секојдневен, моден Тип На Тело : вистинска Дебелина на големината : Стандарден метод на Перење : ладно миење Раце, закачување или сушење на линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Панталони Големина Сад Велика БРИТАНИЈА ЕУ Должина На Половината 4 8 34 58-68см/22. Овие панталони ќе се вклопат како ракавица и ќе ги прегрнат сите вистински места.Исто така може да се носат надвор со сите видови т-форт никогаш не изгледаше толку добро. Леснотијата на овие панталони ви дава слобода без да се чувствувате вкочането или непријатно. ГОЛЕМИНА И НЕГА-ве Молиме погледнете ја Нашата Табела Со Големини пред да купите за да се осигурате дека ќе го изберете вистинското вклопување за вас.56" должина : 103см/40.16"големина : м сад : 6 велика британија : 10 еу : 36 половината : 60-70СМ/23. Изработен е од висококвалитетен материјал, доволно издржлив за секојдневно носење.Ако барате мека,удобна,висококвалитетна облека по прифатлива цена, Модата За Земање Е местото за вас.77" Должина : 102см/40.07" Должина : 106см/41.50" Должина : 105СМ/41. Удобно и лесно за носење, што ве прави поудобно 5.92" должина : 104см/40.73" Висок квалитет – овие панталони можеби се најудобното парче во вашата гардероба. Совршен за улица, секојдневно, забава, сигурен сум Дека Ќе ви се допадне Информации За Производот.94"големина : xl сад : 10 велика Британија : 14 еу : 40 половината : 70-80см/27.34"Големина : ххл сад : 12 велика британија : 16 еу : 42 половината : 74-84см/29.Ова е уникатен пар панталони.Карактеристики. Високиот пораст, преголемото вклопување. Изработен е од висококвалитетен материјал. Со овие панталони, веднаш станете стилска икона. Тоа е некако луксузно и секојдневно во исто време.77" Должина : 102см/40.Ние се стремиме да ги направиме луѓето што ја носат нашата облека центар на стил и сјај. Сезона : Пролет, Лето, Aut Пол : Женска Пригода : Секојдневен/Уличен Материјал. СИТЕ СТИЛ НА НАТПРЕВАР-Овие панталони даваат изглед на стегната линија на половината и екстра долги нозе. Не можете да погрешите со поубава нога; спарете се со вашиот омилен шок за тој стилски изглед без напор.

Главните карактеристики

Избор на клиент