• Новак
Туск Мотоцикл Зборуваше Комплет-Заден 18 Сребрена Зборуваше Сребрена Брадавица ЗА ХОНДА ЦР125Р 2005-2007

Туск Мотоцикл Зборуваше Комплет-Заден 18 Сребрена Зборуваше Сребрена Брадавица ЗА ХОНДА ЦР125Р 2005-2007

DEN 1.00
Пристапност
Во достапна форма

Комплетите За Говорници за Мотоцикли туск доаѓаат во комплет СО ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ краци ОД НЕРЃОСУВАЧКИ челик 304Т и алуминиумски брадавици од 7075 авиони.До 20% посилни ОД ОЕ краци.Доволно краци и брадавици за едно тркало.Ќе одговара и на ОЕМ тркалото и На Мотоциклското тркало Со Удар На Заб. Комплетите За Говорници за Мотоцикли туск доаѓаат во комплет СО ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ краци ОД НЕРЃОСУВАЧКИ челик 304Т и алуминиумски брадавици од 7075 авиони. До 20% посилни ОД ОЕ краци. Доволно краци и брадавици за едно тркало. Ќе одговара и на ОЕМ тркалото и На Мотоциклското тркало Со Удар На Заб.

Главните карактеристики

Избор на клиент