• Новак
Град Големи Возила Влечење Камион Зграда Во Собата

Град Големи Возила Влечење Камион Зграда Во Собата

DEN 895.84
Пристапност
Во достапна форма

Кога најголемите камиони ВО ЛЕГО сити се расипуваат, време е ДА се јавите во тешкиот Лего Градски Комплет За Влечење камиони. Камионот за влечење им помага на сите во градот со влечење расипани автомобили или оние кои се незаконски паркирани. Спуштете ја раката на кран, закачете го работниот крик и фатете го погоденото возило за да го прицврстите. Има само време за брзо чистење со метлата, потоа скокнете го возачот назад на возачкото седиште и влечете го возилото за поправка. СО прекрасно лего комплет камион за влечење, Лего градскиот сообраќај секогаш ќе продолжи да се движи непречено, исто како што треба. Дозволете вашето малечко да ја свитка својата креативност додека развива планирање, просторни односи и фини моторни вештини играјќи со овој сет. ЛЕГО Град Големи Возила Влечење Камион Зграда Во Собата : 227 парчиња. Вклучува минифигура на возачот со избрани додатоци. Се одликува со камион за влечење со подвижна рака на кран, работна крик и функција за фаќање. Додатоците вклучуваат клуч, метла и кригла за кафе. Исчистете ги најтешките возила и одржувајте го сообраќајот во движење. Работете со работниот винч. Дел ОД лего градежен сет. Модел# 60056.

Главните карактеристики

Избор на клиент