• Новак
Мустад Флук Риг, 2 0, Прл Флшбу, лб

Мустад Флук Риг, 2 0, Прл Флшбу, лб

DEN 0.67
Пристапност
Во достапна форма

Оваа Платформа Мустад ќе ви даде сигурна опција за уживање во вашето време на вода. Тој е специјално дизајниран за употреба во солена вода, така што можете да го користите во задните заливи и авиони. Риболовната опрема има уникатен дизајн на кука што лесно ќе собере до 40 килограми. Има разнобојна конструкција која убаво ќе се истакне во водата, притоа привлекувајќи го вашиот улов. Платформата непречено ќе се закачи на вашата линија за да можете да поминувате повеќе време носејќи ја рибата и помалку време работејќи на вашата мамка.Фолсом Од Флорида Мустад Флук Риг, 2/0, Прл Флшбу, 40 фунти : 2/0 големина кука. Платформата за солена вода може да се справи со улов од 40 килограми. Повеќебоен дизајн.

Главните карактеристики

Избор на клиент