• Новак
Сензорни играчки раце на способност Монтесори за деца

Сензорни играчки раце на способност Монтесори за деца

DEN 1.00
Пристапност
Во достапна форма

, Сензорни играчки за играчки на способност Монтесори за деца Спецификација : Тип на ставка : Монтесори Материјал : Список на пакети за коса : 1 x Монтесори Играјте и научете : Сонер Децата го играат овој Монтесори, толку подобро можат да развијат основни животни вештини . Сензорни играчки : Овој монтесори е интересно, интерактивно и рацете на решение за независно учење, одлични сензорни играчки за дете и деца.

Главните карактеристики

Избор на клиент