• Новак
Менс циклус Jerseyерси популарна кратка ракав Брза сув велосипед кошула за мажи за подарок до Хусбунд

Менс циклус Jerseyерси популарна кратка ракав Брза сув велосипед кошула за мажи за подарок до Хусбунд

DEN 543.84
Пристапност
Во достапна форма

Професионална ткаенина од мрежа : 100% полиестерска ткаенина. Горниот Jerseyерси усвои ткаенина од мрежа која има многу тенки дупки, има дишење и влага, одржувајте го вашето тело ладно и свежо секогаш. 100% полиестерска ткаенина е со добра еластичност, тенка и мека, фитсо вашето тело совршено.t .. Само миење на рацете. . Прицврстување : патент. . Убав материјал. Обичен дизајн. Романска облека.

Главните карактеристики

Избор на клиент