• Новак
Врвови за жени со кратки ракави за кратки ракави за летово жени со краток ракав за време на ранг-врат за разговори

Врвови за жени со кратки ракави за кратки ракави за летово жени со краток ракав за време на ранг-врат за разговори

DEN 182.24
Пристапност
Во достапна форма

Womenените со кратки ракави V-вратот на вратот кои работат униформа блузи : моден дизајн, 100% сосема нов, висок квалитет! Сезона : Summergender : Womenoccasion : Casualmaterial : Полиестерска шема Тип : печатење : Стандард пакет вклучуваат : 1 компјутер Womenенски блуз Веснете Споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите !!! до рачно мерење, благодарам (целото мерење во cm и ве молиме забележете 1cm = 0,39inch) 【Материјал】 Направен од удобен и дише материјал, одличен допир, удобен за носење, лесен материјал, но не грижете се за гледање, погоден за Вашата дневна облека. Тој е многу мек, удобен, истегнат, лесен и е во согласност со вашата кожа . 【Карактеристики】 Обезбедете лесна удобност и мека топлина. Лесна мека ткаенина за удобна женственост, лесна за носење, без брчки, одлично за секојдневно затворено или отворено, датира, одмор, дружење, совршено за топли летни денови, ви дава стил и среќа . 【прилика】 : шик и пријатно Врвот за лето. Оваа уникатна опуштена лабава фит -мета е стилско и елегантно парче за обични секојдневни погледи и прилики. Совршено за секојдневно, шопинг, работа, тренингот, датира, улично носење, канцеларија, деловно работење, основи, забава за Ноќта на вештерките, на отворено, секојдневно носење, ве прават шармантни и кул. Совршена должина за хеланки, фармерки, шорцеви, пантолони за фустани или хеланки за сите сезони!. Care Care Care】 Се препорачува да се измиете со рака/машина во ладна вода, не исушете чиста, не паѓајте суво, не бели. Ние се стремиме да ги направиме нашите клиенти задоволни од услугата и искуството, ако имате какви било прашања, ве молиме известете ни, благодарам . 【Совршен подарок】 Секако, ова е исто така идеален подарок за вашата девојка, сопруга и ќерка! Сигурен сум дека ќе го сакаш тоа!.

Главните карактеристики

Избор на клиент