• Новак
Зимери на YKK за фустан или здолниште - не. најлонски патенти на

Зимери на YKK за фустан или здолниште - не. најлонски патенти на

DEN 281.44
Пристапност
Во достапна форма

Овие се Zkk Zippers во бела боја. Патентите на YKK се познати по нивниот висок квалитет и мазност на употреба. Можете да ги користите овие патенти за торбички, здолништа, фустани или кој било друг проект за шиење! Ова е пакет од 20 за патенти со должина од 6 инчи. Патентот ќе биде 6 инчи, ткаенината околу неа малку повеќе. Ykk Zippers 6 инчи за фустан или здолниште - бр. 3 најлонски патенти - пакет од 20 парчиња.

Главните карактеристики

Избор на клиент