• Новак
Фустани За Жени Дозвола Сатен Прашка Здолниште Фустан Секси Долна Облека Домашна Облека Пижами Ноќна Облека

Фустани За Жени Дозвола Сатен Прашка Здолниште Фустан Секси Долна Облека Домашна Облека Пижами Ноќна Облека

DEN 2.00
Пристапност
Во достапна форма

`+Прилики : фустаните со печатена/цврста/вратоврска боја можат да одговараат со високи потпетици, чизми или сандали за трендовски изглед. Долгото вклопување, замавнувањето и Неправилниот дизајн го прават различен од другите и ви остава релаксирачки впечаток, кратките/ Долгите ракави изгледаат слатко и посебно. ●Елегантен Стил● : фустанот е елегантен самостојно.

Главните карактеристики

Избор на клиент