• Новак
Инктастичен Папагал Папагал Брановиден Папагал Подарок За Миленичиња Мало Дете Девојче Маица

Инктастичен Папагал Папагал Брановиден Папагал Подарок За Миленичиња Мало Дете Девојче Маица

DEN 239.84
Пристапност
Во достапна форма

Симпатичен пар птици брановидни папагали со мојот брановиден папагал го поседува моето срце цитат мало дете-мека памучна маичка во бои за гледање, големо дете. 4.5 мл., 100% чешлан памук со прстен. Белата е зашиена со 100% памучна нишка. Вратот на екипажот на врвот зашиени ребра. Двојна игла зашиени ракави и долниот раб. Рамо до рамо снимање. Детска Маица. Inktastic Папагал Папагал Папагал Милениче Мало Дете Краток Ракав Маица Женски Бела и Црна 5/6 T. Budgerigar дизајн со срце и две папагал папагал птици. Мојот Брановиден Папагал го поседува Моето Срце Мало Дете Маица симпатична птица сопственик миленичиња подарок со пар на брановидни папагали. Маиците со цврста боја се 100% памук, други Се Мешавина од памук/полиестер. Врвот зашиени ребро екипажот. Двојна игла зашиени ракави и долниот раб. детска облека за облека за деца од предучилишна возраст hws.

Главните карактеристики

Избор на клиент