• Новак
Finelylove Casual Maxi Fasure полу формални фустани за женска кошула фустан со кратки ракави со цврста жолта боја

Finelylove Casual Maxi Fasure полу формални фустани за женска кошула фустан со кратки ракави со цврста жолта боја

DEN 1.00
Пристапност
Во достапна форма

Massionенски моден обичен пролетен летен летен камис без ракав фустан од вратот, женски моден обичен пролетен летен камис без ракави на вратот, фустани за вратот : 1. Изработено е од висококвалитетни материјали, меко удобно, погодно за секојдневно носење.2. Тој е елегантен, модерен топло.3. Мека, ткаенина за дишење обезбедува исклучителна издржливост на удобност.4.occasion : Обичен, роденден, датира, забава, за работа, домашен одмор и повеќе.Сит за цела сезона.5. Содржина на пакетот : 1 x Ondенски фустан : Летодерендер : Womenoccasion : Fashion, Dailymaterial : Polyester Pattern Type : Цврста боја на боја : Мода, секојдневно. Розов коктел фустан подуен ракав матурска матурска матурска формација формални фустани црни сандали за сива сина сатен плус големина бела пролетна летна принцеза праска доење надвор од рамото зелено сонце тинејџери секвенца забава ноќ 50 -ти години жолта активна долга макси чипка мајчинство виолетова секси роденденски ремени со скокање со фустани сите облечени сите облечени грутки. Чипс неон еден црвен под 2606 долари јорговани чевли за панталони. Големина. /31.50 '' Ваист : 66cm/25.98 '' Должина : 82cm/32.28 '' Големина : Голем САД : 8 Велика Британија : 12 ЕУ : 38 биста : 86cm/33.86 '' на половината : 72cm/28.35 '' Должина : 83cm/32.68 '' Големина. : X-large САД : 10 Велика Британија : 14 ЕУ : 40 биста : 92см/36,22 '' половината : 78cm/30.71 '' Должина : 84cm/33.07 '' Големина. : 2x-голем САД : 12 Велика Британија : 16 ЕУ : 42 биста : 98cm/38.58 '' половината : 84cm/33.07 '' Должина : 85cm/33.46 '' Големина. 35.43 '' Должина : 86cm/33,86 ''. Чистење на жешки фустани : . https :

Главните карактеристики

Избор на клиент