• Новак
Инктастик Прославете Го Подарокот Од Јуни Бебе Момче Или Девојче Боди

Инктастик Прославете Го Подарокот Од Јуни Бебе Момче Или Девојче Боди

DEN 3.00
Пристапност
Во достапна форма

Денот на еманципацијата, познат и како Јуни, е ден за прослава. Прославете Го Јунинетиот Ползавец За Новороденчиња, совршен за секој што го слави Афроамериканското наследство и крајот на slството. Нашите унисекс едноделни бебешки боди прават одличен подарок за новороденчиња, бебиња, доенчиња, тушеви за бебиња и идни мајки. Идеален подарок за секој нов родител кој ќе сака по еден во секоја боја. Детски Ползавец. Инктастик Прославете Го Новороденото Боди Со Кратки Ракави Во Јуни Унисекс Хедер и Новороденче во Морнарицата. Денот на еманципацијата, познат и како Јуни, е ден за прослава. Прославете Го Јунинетиот Ползавец За Новороденчиња, совршен за секој што го слави Афроамериканското наследство и крајот на slството. Нашето унисекс едноделно бебешко боди прави уникатен подарок за облека за новороденчиња, бебиња, доенчиња, тушеви за бебиња и идни мајки. Брзо и лесно менување пелени со засилено затворање со три прилепувања. Цврстите бои се 100% Памук, други Се Мешавина од Памук/полиестер или памук/полиестер/вискоза. Облека печатена во САД. 19 јуни 1865 година историја на укинување на слободата едно парче новороденче ползавец.

Главните карактеристики

Избор на клиент