• Новак
Sune Алатки 210MD - 1 2 Вози Длабок Удар Приклучок

Sune Алатки 210MD - 1 2 Вози Длабок Удар Приклучок

DEN 703.84
Пристапност
Во достапна форма

Sunex Алатки 210md-1/2 " Диск 10mm Длабок Удар Приклучок Фалсификувани Од Најдобрите Хром Молибден Легура Челик-Најдобар Избор за Сила и Издржливост. Радиус Агол Дизајн - За Продолжување На Животот На Сврзувачки Елементи. Дизајнот Ја Придвижува Страната На Прицврстувачот Наместо Аголот. Обезбедува Зголемена Јачина, Но Исто Така Избегнува Заокружување На ' Рѓосани Оштетени Сврзувачки Елементи.

Главните карактеристики

Избор на клиент