• Новак
Бафало Игри Мачките На Чарлс Високи Сите Изгореа Сложувалка

Бафало Игри Мачките На Чарлс Високи Сите Изгореа Сложувалка

DEN 2.00
Пристапност
Во достапна форма

Народниот шарм на уметничкото дело На Чарлс Висоцки блеска во оваа серија сложувалки. Љубителите на мачки и љубителите на мачки ќе уживаат да ги составуваат овие неверојатно детални загатки кои ги прикажуваат мачките како го прават она што најдобро го прават дружејќи се. Секој бафало игри сложувалка е произведен од рециклирани загатка одбор. Техниката за прецизно сечење гарантира дека секое парче цврсто ќе се вклопи Во Потписот На компанијата Совршен Прилеп. Народниот шарм на уметничкото дело На Чарлс Висоцки блеска во оваа серија сложувалки од 750 парчиња. Љубителите на мачки и љубителите на мачки ќе уживаат да ги составуваат овие неверојатно детални загатки кои ги прикажуваат мачките како го прават она што најдобро го прават дружејќи се. Секој бафало игри сложувалка е произведен од рециклирани загатка одбор. Техниката за прецизно сечење гарантира дека секое парче цврсто ќе се вклопи Во Потписот На компанијата Совршен Прилеп. Вклучен е и постер за бонус загатки, така што ќе имате корисна референца за тоа како треба да изгледа завршената загатка додека ја составувате вашата. СКУ : АДИБ00ОМВК20К.

Главните карактеристики

Избор на клиент