• Новак
Женско Лабаво Долго Здолниште Памук Темперамент Во Цврста Боја Бел Фустан Со Пуловер Секојдневен Фустан Со Здолниште Женски Секојдневен Фустан БЕЖ XL

Женско Лабаво Долго Здолниште Памук Темперамент Во Цврста Боја Бел Фустан Со Пуловер Секојдневен Фустан Со Здолниште Женски

DEN 259.04
Пристапност
Во достапна форма

Сезона : лето. Пол : Жени . Повод : Банкет, излегување. Материјал : Полиестер. Тип на шема : цврст. Стил : каусл. Одговара : Одговара на големината. Дебелина : Стандард. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. ШТО добивате : 1пц Женска Шема за Облекување : . Големина : S Биста : 109cm/42.91" Половината : 103cm/40.55" Рамо : 51cm/20.08" Ракав : 43cm/16.93"Големина : М Биста : 114cm/44.88" Половината : 108cm/42.52" Рамо : 52cm/20.47" Ракав : 44cm/17.32"Големина : l Биста : 119cm/46.85" половината : 113cm/44.49" рамо : 53cm/20.87" ракав : 45cm/17.72"големина : Xl Биста : 124cm/48.82" Половината : 118cm/46.46" рамо : 54cm/21.26" ракав : 46cm/18.11"големина : xxl Биста : 129cm/50.79" Половината : 123cm/48.43" Рамо : 55cm/21.65" Ракав : 47cm/18.50" Материјал : мека и дише полиестер мешавина. Прилика : Овој Стилски Фустан Можете Да Го Носите Со Сандали, Чевли, Чизми На Плажа, Работа, Забави, Свадбени Гости, Ноќни Клубови, Излегување, Патување, Одмор. Погоден За Пролетни, Летни, Есенски И Зимски Фестивали. Пролетта И Летото Можат Да Се Носат Сами, Есенскиот И Зимскиот Капут И Јакна Се Идеални. Забелешка : Ве Молиме Погледнете Ја Големината Лево Пред Да Купите. Бидејќи Различни Компјутери Прикажуваат Различни Бои, Вистинскиот Производ Може Да Има Малку Поинакви Бои Од Оној Погоре. Ви Благодариме За Разбирањето. Моден Совет : Овој Елегантен Фустан Може Да Се Носи Со Потпетици За Семејни Собири, Свадби, Забави За Гости На Свадба, Роденденски Забави, Семејни Собири, Состаноци. За Рана Fall. Спарете Го Со Палто Или Кардиган За Погодност Дома И Надвор. Халтер Фустани За Жени.

Главните карактеристики

Избор на клиент