• Новак
Поло пик краток ракав десет бои

Поло пик краток ракав десет бои

DEN 160.00
Пристапност
Во достапна форма

Miamia2 Polos - Секоја гардероба го заслужува нашиот полиран пик -поло! Тој е дизајниран со јака од ребра и краток ракав со сјајни бисерни копчиња. Овој трендовски елегантен и шик изглед носи добро во секое време преку денот или ноќта надвор во градот. Pique Piuce Miamia2 додава талент во вашата секојдневна гардероба. Мајамија2, кошула со кратки ракави Piqual Pos.

Главните карактеристики

Избор на клиент