• Новак
Жени чевли модерни рамни дно здивливи чевли меки ѓон една нога носат појас дијамантски чевли бело

Жени чевли модерни рамни дно здивливи чевли меки ѓон една нога носат појас дијамантски чевли бело

DEN 3.00
Пристапност
Во достапна форма

Горниот материјал : мрежа. Единствен материјал : гума. Стил на пети : Тркалезна пети. Висок стил на пета : Плоштад. Метод на затворање : лизгање. Чевли пета висока : 1,5 см/0,6 "Табела со големина : . Големина : 37 САД : 6,5 Велика Британија : 4,5 ЕУ : 36 ЈП : 23,5 см CN : 235 должина на нозете : 23,5 см/9.25''size : 38 САД : 7 Велика Британија : 5 ЕУ : 37 ЈП : 24,0 см CN : 240 стапало должина : 24см/9.45''size : 39 САД : 7,5 Велика Британија : 5,5 ЕУ : 38 ЈП : 24,5 см ЦН : 245 должина на стапалото : 24,5 см/9.65''size : 40 : 40 САД : 8 Велика Британија : 6 ЕУ : 39 ЈП : 25,0 см CN : 250 стапала должина : 25см/9,84 '' Кога ги носите овие лесни чевли што не се лизгаат, тоа ќе го направи вашето носење лесно и удобно, обезбедувајќи ви максимална поддршка и удобност. Не се лизга, обележана обликувана гумена надворешна плоча . апсорбирајќи ѓон : лесен, одличен ефект на апсорпција. Дозволете ви да одите повеќе непречено и да застанете неколку часа без никаков замор или нерамнотежа . ќе бидете среќни да ги носите овие чевли, затоа што меката влошка поддржува Вашиот секој чекор . Белешка : Ознаката со големина на чевлите е кинеска големина. Ние предлагаме да ја изберете вистинската големина според должината на стапалото. Womenените чевли потпетици средна потпетица. Женски чевли со лак поддршка за работа. Чевли за жени потпетици. Бели. Платформа за патики за жени.

Главните карактеристики

Избор на клиент