• Новак
Степен врата заклучување на цинк легура легура на десниот агол за лизгање на вратата

Степен врата заклучување на цинк легура легура на десниот агол за лизгање на вратата

DEN 2.00
Пристапност
Во достапна форма

Карактеристики : *Направено од легура на цинк, отпорна на корозија и издржлива.*Погоден е за безбедност на врати и појаси, конференциски простории, бањи, ормани, фиоки, мебел, итн. од професионален производител со нов дизајн, паметен и лесен. Спецификација : Боја : Никел обложен материјал : СОДРИНА СОДРИНА СОДРИНА : 1 x Bucke4 X Screwsnote : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поразлична од сликите прикажани на веб -страницата предизвикани од многу фактори, како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме, дозволете мала рачно девијација за мерење за податоците. Бамил 90 степени на вратата на вратата, заклучување на цинк, десен агол заклучување за лизгачка врата.

Главните карактеристики

Избор на клиент