• Новак
Напредно Зрачење Возраст Пркосејќи Притиснат Прав, Класичен Беж,. Фл Оз, Притиснат Прав, Пудра За Лице, Прашок За Целосна Покриеност, Прашок За Завршна Обработка, По?

Напредно Зрачење Возраст Пркосејќи Притиснат Прав, Класичен Беж,. Фл Оз, Притиснат Прав, Пудра За Лице, Прашок За Целосна Покриеност,

DEN 102.08
Пристапност
Во достапна форма

Отфрлете го прашкастиот изглед за сјајна завршница со НАПРЕДНА Сјајна Пудра Што Пркоси На Возраста. Одликувајќи се со ексклузивен Олеј Амино-Пептиден Комплекс, оваа лесна пудра за лице ги минимизира фините линии и брчки додека беспрекорно се вклопува во кожата за да создаде природен сјај што нема да исчезне цел ден. Без разлика дали поставувате шминка или враќате живот на вашиот тен, КОВЕРГЕРЛ има совршена нијанса за секоја пригода. УСЛОВИ НА КОЖАТА-Преполна со состојки за кондиционирање на кожата и осветлување на кожата за сјајно убава завршница . ФОРМУЛАТА ШТО ПРКОСИ НА ВОЗРАСТА-Помага да се покријат фините линии и брчките, а го изедначува тонот на кожата за кожата со помлад изглед. ПРИРОДНО-Погоден За чувствителна кожа. ПРО СОВЕТ-Користете сам за да помогнете во изедначување на тонот на кожата, или Со Напредна Течна Подлога За Сјај За Да обезбедите дополнителна покриеност за фини линии и брчки. СУРОВОСТ СЛОБОДЕН - нашите производи не се тестираат на животни.

Главните карактеристики

Избор на клиент