• Новак
Принкси Женска Облека Летна Спортска Облека Јога Исечена Маичка Блуза Со Кратки Ракави Врвови На Екипажот За Жени Плус Големина Маици ЗА Жени Ј2К Облека Еднобојна ?

Принкси Женска Облека Летна Спортска Облека Јога Исечена Маичка Блуза Со Кратки Ракави Врвови На Екипажот За Жени Плус Големина

DEN 3.00
Пристапност
Во достапна форма

големина : М Биста : 74см/29.77" Должина : 35см/13. Пол : Жени.Поради фотографијата и светлината на различни монитори, ве молиме дозволете некои разлики во бојата. Материјал : лесен, удобен и еластичен; рачно миење во ладна вода / висат суво. Забелешки : .62 "Должина : 33см/12. Дебелина : Стандард.56" Половината : 60см/23. Информации за производот : . Ви посакувам пријатно шопинг искуство Во Принкси. за жени за специјална пригода маица со лимон женски надуени ракави врвни дами обични врвови дозвола лејди в врат маици жени лето шифон без ракави симпатична удобна облека 4 јули плус големина кошули туника со странично разделена ремера манга корта мујер блузи во хавајски стил летна бела бохо блуза женски блузи и блузи кошула со пролетен цвет доилки ками џими бафет кошули женски проегирни врвови блузи слатки летни врвови за жени трендовски женски кошули маици со долги ракави за жени врвови од туника со 3/4 ракави. Големина Табела : големина : с Биста : 70см/27.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни.Внимателно споредете ја табелата со големини, а потоа изберете го производот што ви одговара.04 " рамо : 27 . Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. големина : Л Биста : 78см/30.13 "Половината : 64см/25. Летна Спортска Облека Јога Исечена Маичка Блуза Врвови На Екипажот Со Кратки Ракави За Жени Маици Со Плус Големина ЗА Жени Ј2К Облека Со Еднобојна Секси Тинејџерки Со Тенок Пуловер . Одговара : Одговара на големината. женска кошула со бел врат женски врвови летен фустан секојдневен тексас и дијаманти стилска блуза лажичка врат кошули со долги ракави за жени вафли плетена туника врвни летни хл врвови жени женски блузи алфани преголеми кошули за жени ајсев блуза меморијален ден фустани за жени слатки рокерски кошули женски блузи и блузи облечени женски блузи врвови обични женски маици со жолта пеперутка кошула стомак ракав девојки врвот злато опремени плус црна надвор рамо блузи за жени памук туники за жени 3. Материјал : Полиестер.Карактеристики : кратки ракави што одговараат на бојата, страничен пресек, долг дизајн на корсет.78" рамо : 28 18 кошули блузи 3х летни кошули зелена вратоврска боја кошула боја маица долги резервоари женски канелени 5 кошула жени црни проегирни врвни туники блузи вена облека бургундски блузи жени портокалова пеперутка врвни женски врвови 2 ден испорака Цветни шифон цветни четвртина Ракав Врвот Гроздобер жени блуза дами v вратот маица заоблени жени блузи нега ранг врвови жени кратки ракави кошули облечени возбудува едно рамо врвот животински печатење кошула блузас де мујер куело v под блуза блузи за жени секси зелена кошула дама.

Главните карактеристики

Избор на клиент