• Новак
Ламба мини свеќа пад декор со висечка јамка Iantern LED ноќна светлина батерија управувана за забава домашен двор декор

Ламба мини свеќа пад декор со висечка јамка Iantern LED ноќна светлина батерија управувана за забава домашен двор декор

DEN 415.84
Пристапност
Во достапна форма

Ноќта на вештерките ламба мини свеќа пад декор со висечка јамка Iantern LED ноќно светло батерија управувана за забава за Ноќта на вештерките дома, отворено во дворот, декорации : 【Трајлив материјал】 Нашите светла за Ноќта на вештерките се изработени од висококвалитетна пластика наместо стакло. Цврст и издржлив, може да се користи подолго време. 【Повторно заштеда на електрична енергија】 Секоја светлина за Ноќта на вештерките е опремена со 3 клетки на монети, ако истече на електрична енергија, можете да ги замените ќелиите на монетите и да ги користите повторно, тие ќе бидат око- Фаќање украси на забави за Ноќта на вештерките. 【Лесни и преносни】 Светлината на черепите е мала, преносна и лесна. Рачки дизајн, лесен за носење. 【Ноќна глетка】 4 видови на обрасци, ретро стил, разиграни и мистериозни изрази. На The има 4 различни страшни смачки на смешковци и меките и топлите LED светла додаваат Spookys и забавно чувство. 【Применливи прилики】 Светлата за Ноќта на вештерките се дизајнирани со куки. Може да се обеси на прозорци, камини, тремови, градини, дрвја, полици за книги и скали, итн. Можете исто така да го носите на ноќта на Ноќта на вештерките или да го користите за да ја украсите вашата маса. Пакувањата вклучуваат : 1x LED декоративни лесни украси за Ноќта на вештерките. Декорации за Ноќта на вештерките на отворено. Декорации за Ноќта на вештерките во затворен простор. Божиќни украси. Кошмар пред Божиќ. Божиќен декор.

Главните карактеристики

Избор на клиент