• Новак
Двострана алатка за четка за усни силиконски ексфолирачки за чистење на масажерот за отстранување на црна боја на црна боја

Двострана алатка за четка за усни силиконски ексфолирачки за чистење на масажерот за отстранување на црна боја на црна боја

DEN 240.00
Пристапност
Во достапна форма

Опис : Двојни еднострани четки за усни : Силиконските ексфолирачки четки за усни се дизајнирани со 2 различни структури на влакната од секоја страна, практичен дизајн кој обезбедува нежна, но густа кожа и пори чиста. Силикон кој е доволно мек за чувствителна, деликатна или сува кожа и целосно безбеден за секаков вид кожа. Функции : нема да биде предизвикана иритација при чистење на лицето со сунѓер на силиконски лице. Дизајн со рачка за прсти за една рачна операција, лесна за држење. Штива апликација : Може да се примени и за миење на лицето, подобра способност за чистење од рацете, помага во рацете, помага во рацете, помага во рацете, помага во рацете, помага во рацете, помага во рацете, помага Да добиете помала кожа и поцелосен изглед на усните ефикасно.Конвентен : Мала големина Направете е удобно да се носи и полесно за употреба. Вклучува : 1 парче двострана четка за усни : 1. Ве молиме, дозволете малку грешка поради рачното мерење.2. Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот.3. Ви посакувам прекрасен он-лајн шопинг! Двојни четки за усни : Силиконските ексфолирачки четки за усни се дизајнирани со 2 различни структури на влакната од секоја страна, практичен дизајн кој обезбедува нежна, но густа кожа и пори чиста . силиконска четка : Супер мек силиконски чистач на лице и масажер направен од природен силиконски што е доволно меко за чувствителна, деликатна или сува кожа и целосно безбедно за секаков вид кожа . Функции : нема да биде предизвикана иритација при чистење на лицето со сунѓер на силиконско лице. Дизајн со рачка за прсти за една рачна операција, лесно да се држи . Широка апликација : Може да се примени и за миење на лицето, подобра способност за чистење отколку раце, ви помага да добиете помазна кожа и поцелосна усна.

Главните карактеристики

Избор на клиент