• Новак
Регулиран адаптер за напојување на напојување на прекинувачот за напојување на прекинувачот моќност 24V, напојување на прекинувачот, за 3Д печатач

Регулиран адаптер за напојување на напојување на прекинувачот за напојување на прекинувачот моќност 24V, напојување на прекинувачот,

DEN 287.84
Пристапност
Во достапна форма

Регулиран адаптер за напојување на прекинувачот за напојување на прекинувачот за напојување на напојување 24 V, напојување на прекинувачот, за 3Д печатари : Карактеристики : Само во употреба на врата! Излезна струја 15 засилувачи, моќност 360 вати. Ефикасност до 85%. 110 V / 220 V е избран со рачно вклучување на копчето пред да се наполни напон, ве молиме проверете го влезниот напон Избегнување на оштетување . Висока цена-ефикасна, сигурност со стандардите на индустријата, паметна заштита на уредот Заштита за заштита на недостиг, заштита од преоптоварување, спецификација за заштита на напон : модел : s- 360-24 Влезен напон : 100-260 V DC Излез : 24 V / 15 A Излезна моќност : 360 W Материјал на школка : Метална кутија Температура : 10 ~ 60 степени Целзиусови Заштита : Преоптоварување / над напон / Краток кола Транзистор Метод : Модулација на мост : пулс Проширена тежина на пакетот : 765gram Димензија : 213x112x50mm Список на пакети : 1 x прекинувач за напојување Белешка : Напојувањето е вградено вклучување / исклучување на контролното коло. Вентилаторот автоматски работи според работна температура. Само употреба на врата!. Излезна струја 15 засилувачи, моќност 360 вати. Ефикасност до 85%. 110 V / 220 V е избрана со рачно вклучување на копчето пред да се наполни напон, ве молиме проверете го влезниот напон Избегнувајќи штета .. Висока цена-ефикасна, сигурност со стандардите во индустријата. Заштита на пренапони за паметни уреди за заштита на недостиг, заштита од преоптоварување, над заштита на напон.

Главните карактеристики

Избор на клиент